Merhaba film severler… Bir gün işten, okuldan veya bir başka yerden eve geldiniz, ayaklarınızı uzattınız, çerez ve içeceğinizi aldınız, film keyfi yapmak istiyorsunuz. O da ne? Ne izleyeceksiniz? Hemen eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza sordunuz; ama bir anda böyle sorunca insanın aklına bir şey gelmediği için cevap veremediler. O yüzden işte tam bu noktada devreye girip yardımınıza koşan film-onerileri.com ekibi olarak sizlere kendimizi tanıtmak istedik.

Filmoneriler.com sitesi, dört kişi tarafından kuruldu ve ekip, yer altındaki bir mahzende bulunan yalıtımlı odada, kelepçeli hâlde tutulması gerekse de hâlâ siteyle birlikte. Ekip olarak amacımız, -eski veya yeni fark etmeksizin- en kaliteli veya sıra dışı filmleri ziyaretçilerimize önermek… Bizi diğerlerinden ayıran en büyük fark ise, bu önerilerimizi rastgele değil tüm filmleri önce izleyip daha sonra analizini çıkartarak yapıyor olmamız. Filmle ilgili görüşlerimizin yanı sıra film içi görüntü ve fragmanla da önerimizi destekliyoruz. Bu sayede ziyaretçilerimizin bilinç altlarına önerilerimizi aşılayarak beyinlerini yıkıyor, önerdiğimiz filmleri izlemeden uyuma ihtimâllerini ortadan kaldırıyoruz.

Film Önerileri ekibi her ne kadar bugün çeşitli cinsiyetlerden, boy ve kilo gruplarından kendini işine adamış 4 deliye uğraş sağlıyor olsa da bu sayı, ilerleyen zamanlarda küçük ihtimâl de olsa artabilir. Ama azalabilir de. Bakarsınız hepsi, İngiltere’nin Güney Kıyısı açıklarındaki bir kireçtaşı kayacının ucundan tehlikeli bir biçimde sarkmış halde bulunabilir.

Herkese iyi seyirler…

en-guzel-film-onerileri